Dzień dobry!
Letni festiwal w Darłowie.
TOP_MiS.jpg

Media i Sztuka - Festiwal w Darłowie

Raz do roku nad polskim morzem odbywa się event, który gromadzi wybitnych przedstawicieli kultury, mediów i polityki oraz tłumy publiczności. W letniej, nieformalnej i przyjaznej atmosferze można porozmawiać (i posłuchać) o ideach, wartościach, dokonaniach oraz szeroko pojętej sztuce, w tym sztuce życia i sztuce wyboru.

Mowa o Festiwalu Media i Sztuka w Darłowie, który przez władze miasta nazywany jest „piątym elementem”.
MIS - organizowany na piaszczystej plaży, tuż obok latarni morskiej to miejsce inspirujących spotkań i dyskusji. Na ten czas Nabrzeże Portowe przy kompleksie Marina Royale wypełnia się prelekcjami, koncertami i innymi wartościowymi wydarzeniami.

Wśród zaproszonych dotąd gości festiwalu byli m.in.: Krystyna Janda, Krzysztof Kowalewski, Danuta Stenka, Stanisław Tym, Robert Więckiewicz, Marian Dziędziel, Jan Nowicki, Andrzej Seweryn, Marian Opania, Marcin Meller, Grzegorz Miecugow, prof. Jerzy Bralczyk, ks. Jan Kaczkowski czy Maria Czubaszek.

Emocje powoli opadły, a przygotowania do 10. edycji festiwalu były trzema gorącymi tygodniami w Rio. Władze miasta wiedziały, że to wydanie musi być wyjątkowe, bo impreza ruszyła po dwuletniej przerwie.
Identyfikacja wizualna
--
2022
WWW_Logo_TXT.gifco kiedy.jpgWWW_ICON_half_2.gifRATUSZ.jpgANDRZEJ.jpg

Ostatnio wspaniały czas spędziłem na festiwalu Media i Sztuka w Darłowie. Cały festiwal od strony designu i komunikacji z mediami został świetnie zaprojektowany. 
– Andrzej Pągowski

Program.jpgKV kopia.jpgwww_.jpgSKRZYPCE.jpgWWW_KOSZULKI.jpgObszar kompozycji 12.jpgPOSTY.jpgANITA.jpgWWW_GINCZANKA.jpgtryptyk_co kiedy.jpgIdentyfikatory.jpg
powrót do góry
Zmagasz się z briefem?
Przed Twoją organizacją stoją duże wyzwania?
Możemy Ci pomóc.
Porozmawiaj z nami. 10rzeczy.png
+48 59 307 00 06
biuro@riocreativo.pl
Rio Creativo Sp. z o.o.
Mickiewicza 26/2
76-200 Słupsk
#TeamRio
#SłupskaRobota
Rio Creativo © 2021